גרנד קניון קומה 1 טל:04-8121122   |   קניון חיפה, קומה 2  טל:04-8502727

FOLLOW US

תקנון כתובת האתר 

הינו אתר  למכירת שעוני יד , שעונים מעוררים , שעוני קיר, תכשיטים, מוצרי נוי, מוצרים לבית ואביזרים שונים לשעונים בסיטונות וליחידים.


אתר הבורסה לשעונים הינו אתר מאובטח ובטוח למסחר.


עליך להסכים לכל התנאים הרשומים להלן לפני השימוש באתר, התקנון מנוסח בלשון 

זכר אך מופנה לנשים וגברים כאחד.

מוצרים ורכישה באתר:

1. האתר הנו בבעלות החברה וניהולה ומשמש כחנות וירטואלית שייעודה מכירת  שעוני יד , שעונים מעוררים , שעוני קיר, תכשיטים, מוצרי נוי, מוצרים לבית ואביזרים לשעונים בסיטונות וליחידים.


2. כל המוצרים החדשים המוצעים למכירה באתר הינם מוצרים מקוריים ויסופקו באריזותיהם המקוריות, אלא אם נטען אחרת.


3. לשם ביצוע רכישה באתר הינך נדרש להכניס פרטים אישיים כמפורט, מסירת פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית, שתגרור תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להגרם לאתר "הבורסה לשעונים".


4. הרכישה באתר מבוצעת באחת מהדרכים הבאות: 

א. קנייה בחנות הוירטואלית , ע"י כרטיס אשראי מכל סוג הנהוג בארץ ו/או

ב. תשלום במזומן לשליח מטעם החברה, בעת מסירת המוצר. 

ג. הזמנה בטלפון, ע"י תשלום בכרטיס אשראי מכל סוג הנהוג בארץ.

רק לאחר וידוא שהמוצר במלאי יחוייב המזמין בתשלום עבור העיסקה.

5. אם המוצר אזל מהמלאי בשל נסיבות חריגות שלא היו ידועות לחברה בעת ביצוע ההזמנה ו/או יחול עיכוב באספקתו, תימסר על כך  הודעה ללקוח והוא יבחר בין קבלת מוצר אחר זהה ושווה ערך או לחכות קצת יותר זמן או קבלת מלוא הסכום ששילם.

אספקה, החזרה וביטול הזמנה:

6.   אספקת המוצר עד 14 ימי עסקים מיום ההזמנה (לא כולל סופי שבוע , שבתות וחגים ו/או עיכובים ע"י כוח עליון).

  

7. ניתן לבטל הזמנה עד 7 ימים מיום ההזמנה ללא עמלות למעט מוצר שלא היה במלאי והוזמן במיוחד עבור הלקוח. יאוחר ממועד זה רשאית החברה לגבות 100 ₪ או 5% ממחיר המוצר בתוספת עמלת חברת האשראי (במידה ושולם בכרטיס אשראי).


8.   המוצר יסופק רק לכתובת ידועה כמו כן, יידרש זיהוי המקבל ע"י הצגת תעודה מזהה.


9.   במקרה של ביטול הזמנה יחזיר הלקוח את המוצר ארוז באריזתו המקורית , מבלי שנעשה בו שימוש כלל.


10. אין אפשרות להחזיר מוצרים שנעשה בהם שינו להתאמה למידת הלקוח.


11. החברה רשאית לבטל מכירה לפי שיקול דעתה הבלעדי אם למשל נעשתה טעות הקלדה של מחיר מוצר או תיאור / תמונה לא נכונים.אחריות המוצר:


12. אחריות למוצרים הינה לפי היבואן/ נציג החברה. האחריות הנה לתקינותו השלמה ותפעולו של המוצר. 


13. האחריות שאנו נותנים אינה מכסה את קופסת המוצר ואריזתו, חלקים חיצוניים ומגבלות התנגדות מים של היצרן. בנוסף, האחריות אינה חלה על נזק שנגרם עקב אחד מאלה: שימוש בלתי נכון במוצר; תאונה; חדירת נוזלים; לחצי מים מוגזמים; נזק שנגרם בשל בלאי עקב עשיית שימוש בתנאים שאינם בהתאם להוראות היצרן המפורטות במדריך המצורף למוצר, וכן במקרה בו המוצר לא נפתח על ידי החברה.


14. בתקופת האחריות החברה תתקן את המוצר ללא תשלום. לצורך כך על הלקוח ליצור קשר באמצעות אחד מאמצעי התקשורת המצויים באתר החברה: טלפון או מייל ולגשת למעבדת השירות של החברה למסירת המוצר לתיקון.

ברירת הדין:

15. "א.נ סחר הבורסה לשעונים" רשאית למנוע מכל מאן דהו להשתתף בקניה באתר לפי שיקול דעתה הבלעדי בלבד.


16. כל הליך / בירור/ תביעה משפטית הקשורה לאתר תתברר בבית המשפט המוסמך בחיפה בלבד.

נושאים כללים:

17. התקנון מגדיר את מדיניות ביצוע ההזמנות דרך האתר והגלישה בו, ומהווה המסמך הבלעדי להסדרת היחסים בין החברה ובין הגולשים באתר ו/או המזמינים שעונים דרכו.


18. כל גולש באתר המבצע הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהיר כי קרא את התקנון והוא מסכים להוראות ולתנאים הקבועים בו, ולא תהיה לו או לאחר מטעמו כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מנהלי האתר ו/או החברה ו/או מנהלי החברה ו/או עובדיה, בכל עניין הקשור להוראות ולתנאים הקבועים בתקנון.


19. ביצוע הזמנה דרך האתר מורשה למי שמלאו לו 18 שנים.


20. תמונות המוצרים המופיעות באתר הינם תמונות להמחשה בלבד. כמו כן חברתנו עושה את מיטב המאמצים להצגת הדיוק המירבי של המוצרים הנמכרים באתר החברה. 


21. החברה עושה את המיטב על מנת לוודא שהמידע המופיע באתר הנו השלם והמדויק ביותר, כדי להציג בפני הלקוחות תמונות מדויקות ככל הניתן של המוצרים המוצעים למכירה באתר. למרות זאת, עשויים להופיע באתר אי דיוקים או משגים שמקורם בתום לב. במקרים אלה החברה לא תישא באחריות הנובעת עקב אי דיוקים במפרטים , במחירים או משגים אחרים כאמור.


22. מעת לעת החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון לפי שיקול דעתה הבלעדי, וזאת מבלי שתחויב במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת על ביצוע שינוי מעין זה.


23. המחיר התקף ביחס להזמנה מסוימת שביצע הגולש באתר הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה (לאחר מסירת פרטי כרטיס אשראי ו/או השלמת התשלום באמצעות  PayPal). היה ומחיר המוצר התעדכן לפני השלמת תהליך ההזמנה, הלקוח יחויב לפי המחיר המעודכן.


24. בידי הנהלת האתר נתונה הסמכות לעדכן את מחירי המוצרים בו כמו גם את תעריפי המשלוחים מפעם לפעם, מבלי  שתידרש לתת על כך הודעה מוקדמת.


25. הנהלת האתר רשאית להציע בו הטבות, הנחות ומבצעים, ונתונה בידה הסמכות להפסיקם ו/או להחליפם ו/או לשנותם בכל עת, מבלי שתידרש לתת על כך הודעה מוקדמת.

26. על החברה לא חלה מחויבות להחזיק מלאי של כל השעונים הנמכרים באתר ו/או אשר תמונותיהם מוצגות בו. ככל שהדבר יתאפשר, מוצרים אשר אזלו מהמלאי יסומנו באתר באמצעות תווית מתאימה ו/או יוסרו לחלוטין מהאתר.


27. תנאי השימוש באתר תקפים לגבי שימוש המתבצע באתר ובשירותים שהוא מציע מכל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (טלפון נייד; טאבלט; מחשבים ועוד), זאת בין אם הגישה לאתר מתבצעת דרך רשת האינטרנט, ובין אם באמצעות רשת וירטואלית אחרת ו/או אמצעי תקשורת נוספים.


28. רישומי המחשב של החברה, והם בלבד, יהוו ראייה לכשרות הפעולות המתבצעות דרך האתר.


קנייה נעימה ומהנה!


טואול - בניית אתרים